1501
1503-1
1503-2
Професійний текстильвiд виробника
Безкоштовно отримати каталог моделей

Заповніть форму, щоб ми могли надіслати вам каталог

Наші переваги перед конкурентами

1. У нас великий асортимент моделей для того, щоб форма кожного ресторану, готелю, кафе виглядала унікально та неповторно.

Ми точно знаємо, як важлива уніформа для іміджу ресторану, для його впізнаваності. Замовити модну оригінальну уніформу для свого штату це один з найпростіших способів вигідно відрізнитися від конкурентів.

Ми розуміємо, що для ваших співробітників, людей, які в сучасному світі більшу частину часу проводять саме на роботі важливо і добре виглядати, і комфортно себе почувати.

І, до речі, коли Ваші співробітники носять якісний одяг, повірте, вони думають про Вас як про роботодавця, і думають хороше.

При цьому дуже важлива наша відміна від конкурентів в тому, що перед тим, як запропонувати нашим замовникам ту чи іншу модель, ми:

розробляємо повний розмірний ряд лекал,

шиємо повний розмірний ряд зразків,

перевіряємо посадку кожного розміру і кожної моделі.

Дуже часто і на дуже багатьох сайтах які продають уніформу ми бачимо ряд фотографій, просто скопійованих з сайтів західних або російських виробників.

І ми, пропрацювавши більше десяти років в пошитті спецодягу, точно знаємо, що від моменту просто скопіювати фото уніформи у конкурента ДУЖЕ І ДУЖЕ ДАЛЕКО до моменту запропонувати клієнту форму з бездоганною посадкою.

Ми опрацьовуємо на власному досвіді і за свій рахунок всі можливі помилки.

Тільки потім ми одягаємо наших моделей в зразки нашого спецодягу, робимо професійну фотозйомку та пропонуємо вам купити уніформу.

Тільки такий підхід дозволяє нам уберегти наших клієнтів від проблеми «Замовили, не сидить».

2. У нас немає китайських тканин. ТІЛЬКИ ЄВРОПЕЙСЬКІ!

В умовах, коли контроль якості, що поставляються в Україну китайських матеріалів найчастіше просто ніхто не здійснює – дуже важливо для себе як для виробника визначити пріоритети.

Багато компаній знижують ціну на чому завгодно, втративши при цьому 90% якості. Працюючи з тканинами китайських виробників, можна знизити вартість форми від 10% до навіть 20%, але при цьому термін її служби скоротиться як мінімум удвічі, а зручність від експлуатації і зовсім зійде нанівець.

Для нас дуже важливо запропонувати нашому замовнику першосортну форму, за якою він приїде до нас знову, причому приїде дуже нескоро, тому що наша форма служить довго.

3. У нас дуже швидкі терміни поставки, найшвидші по Україні на поточний момент. Коли Вам треба терміново, швидше нас не зробить ніхто.

4. У нас величезний вибір моделей в шоурумі. Ви можете подивитися всі зразки, оцінити якість тканин, пошиття, зібрати візуальне уявлення про всі моделі одягу. І це один з показників рівня нашого ставлення до справи. Тільки у нас стільки моделей, зразків, видів тканин чекають Вас в шоурумі.

5. Наші шоуруми зручно розташовані, ми працюємо з 10 до 19, і працюємо по суботах, щоб Вам було комфортно до нас приїхати.

6. Ми знаємо, як Вам не нудно на роботі. Ми розуміємо, що серед величезного спектру вирішуваних вами питань уніформа це лише один з пунктів. Ми не хочемо витрачати Ваш час даремно. Напевно Вам не раз траплялися різні постачальники, неспішні, що не тлумачні, що не конструктивні. Ми точно знаємо, що часу і сил на роботу з такими людьми витрачається багато, а толку немає. Ми працюемо швидко і чітко. У нашому штаті немає безглуздих менеджерів.

Ми повинні визначити, що Вам потрібно, і грамотно підібрати Вам уніформу і текстиль. Ми повинні запропонувати вам тканини з потрібними саме Вам властивостями, щільністю, особливостями. Ми повинні швидко і чітко зорієнтувати Вас по вартості, властивостям та термінам поставки уніформи.

Ми не станемо витрачати Ваш час, ми зберемо свій досвід та свої знання і грамотно порадимо Вам, що підійде, а що буде зайвим, на чому варто заощадити, а що краще зробити один раз і надовго.

Ми десять років виробляємо уніформу для ресторанів. Наші знання повинні допомогти Вам зробити правильний вибір.

7. Ми суттєво перевершуємо інших виробників уніформи в досвіді. Ми працюємо десять років, і в кожен рік нашої роботи одягаємо більше трьохсот ресторанів. Те, чого інші виробники ще вчаться, для нас давно пройдено. Наш досвід це запорука нашої високої якості.

8. Якщо порівняти наш сайт з сайтами інших компаній, відразу помітно, що моделей у нас на порядок більше, вибір тканин значно ширше, і навіть в пошукових системах ми ближче всіх до Вас. Ми намагаємося стати для Вас кращими, і робити це у всіх проявах.

Переваги компанії HMDesign

Наша компанія має вагомі переваги, які дозволяють нам обійти конкурентів та подарувати клієнтам HMDesign найвигідніші пропозиції.

Наші переваги

 1. Великий асортимент моделей

У нашому каталозі представлена форма для продавців, кухарів, працівників готелів та ресторанів, яка має унікальний дизайн та неповторний стиль. З її допомогою ви зміните імідж закладу, зробите його більш яскравим та «знайомим» для кожного клієнта.

Форма для персоналу ресторану має не лише стильний дизайн, але й зручну посадку та якісний пошив. Ми пропонуємо моделі, які не обмежують рухи, прекрасно пропускають повітря та мають легкі правила догляду: щоб підтримувати уніформу у бездоганному стані, вам достатньо машинного чи ручного прання, стандартної сушки та прасування.

У нас ви можете замовити форму для співробітників, завдяки якій ваш заклад одержить неповторний стиль та буде відрізнятися від конкурентів. Ви можете обрати як готовий зразок, так й зробити індивідуальне замовлення. У другому випадку нам потрібно:

 • розробити повний розмірний ряд лекал;
 • готовимо розмірний ряд зразків;
 • перевіряємо посадку кожного розміру і кожної моделі.

Після того, як унікальна уніформа для офіціантів чи покоївок готова, ми влаштовуємо фотосесію, щоб ви мали уявлення, як сидить форма, яка виконана майстрами на основі персональних мірок.

 1. Висока якість тканин

Ми реалізуємо одяг, виготовлений із тканин від європейських виробників. Ми співпрацюємо з компаніями із Італії, Голландії, Туреччини та навмисно відмовилися від купівлі тканин із Китаю, оскільки вони не відповідають нашим стандартам якості. Ми прагнемо запропонувати клієнтам найкраще та ні в якому разі не економимо на якості речей!

 1. Оперативність

Ми працюємо швидко та якісно. І якщо вам необхідна стильна та практична уніформа для персоналу «на вчора», сміливо замовляйте форму у нас, і ми реалізуємо замовлення у максимально швидкий термін.

 1. Показ моделей у шоу-румі

Якщо ви не прихильник переглядати речі у віртуальному каталозі, завітайте до нашого шоу-руму. Тут представлений багатий вибір різноманітних моделей, які ви можете оцінити їхній стиль та якість.

 1. Зручний графік роботи

Наші шоу-руми працюють с 10:00 до 19:00. Ми чекаємо вас у будь-який час!

 1. Ми цінуємо час клієнта

Наша команда знає, наскільки важливо підібрати уніформу для персоналу швидко, чітко й грамотно. У нас є знання й досвід, які ми використовуємо, щоб оперативно вирішити проблеми кожного клієнта. У штаті HMDesign працюють талановиті та освічені менеджери, яким можна довірити будь-яке завдання.

 1. Досвід роботи понад 10 років

Ми досконало вивчили особливості виробництва уніформи, розробили грамотну логістику, знаємо, як працювати в умовах тотального дедлайну і наша команда готова до будь-яких випробувань. Також у нас є досвід роботи більш, ніж 10 років, і це одна із наших головних переваг!

 1. Потяг до кращого результату

У нас найбільший вибір моделей та тканин, ми постіно розширюємо асортимент моделей та підбираємо нові рішення для ресторанів, кафе, готелів. Ми прагнемо бути кращими для вас у всіх проявах!