Тканини для уніформи

Тканини фольклорні, етнічні
Тканини фольклорні, етнічні Тканини фольклорні, етнічні
Тканини для форми офіціантів, кухарів, покоївок, техперсоналу
Тканини для форми офіціантів, кухарів, покоївок, техперсоналу Тканини для форми офіціантів, кухарів, покоївок, техперсоналу
Тканини для форми офіціантів, кухарів, покоївок, техперсоналу
Тканини для форми офіціантів, кухарів, покоївок, техперсоналу Тканини для форми офіціантів, кухарів, покоївок, техперсоналу
Тканини для форми офіціантів, кухарів, покоївок, техперсоналу
Тканини для форми офіціантів, кухарів, покоївок, техперсоналу Тканини для форми офіціантів, кухарів, покоївок, техперсоналу
Тканина полієфір
Тканина полієфір Тканина полієфір
Тканина полієфір
Тканина полієфір Тканина полієфір
Тканина TR-MED
Тканина TR-MED Тканина TR-MED
Тканина скатертинна 7193 v9
Тканина скатертинна 7193 v9 Тканина скатертинна 7193 v9
Тканина скатертинна 121407 v4
Тканина скатертинна 121407 v4 Тканина скатертинна 121407 v4
Тканина скатертинна 141016 v 9
Тканина скатертинна 141016 v 9 Тканина скатертинна 141016 v 9
Тканина скатертинна 101023 v 13
Тканина скатертинна 101023 v 13 Тканина скатертинна 101023 v 13
Тканина з принтом артикул 400249 v 1
Тканина з принтом артикул 400249 v 1 Тканина з принтом артикул 400249 v 1
Тканина з принтом артикул 400262 v 1
Тканина з принтом артикул 400262 v 1 Тканина з принтом артикул 400262 v 1

Компанія Hmdesign використовує для виготовлення спецодягу для ресторанів ТІЛЬКИ ПРОФЕСІЙНІ ТКАНИНИ і ТІЛЬКИ ТКАНИНИ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ВИРОБНИКІВ.

Серед наших тканин є тканини виробництва Італія, Голландія, Туреччина, але немає тканин китайського виробництва. На жаль, сучасний вибір тканин саме китайського виробництва дуже складно проконтролювати за якістю на етапі кожної поставки, час від часу китайські тканини дають збої за основними якісними показниками, тому китайських тканин у нас немає.

Завдяки такому суворому відбору ми можемо гарантувати в нашій кухарський уніформі для кафе такі властивості, як:

 • висока гігроскопічність і повітропроникність,
 • гіппоалергеність, наші тканини абсолютно безпечні для здоров’я людини, екологічні, мають ряд міжнародних сертифікатів,
 • висока стійкість до високотемпературного прання в режимі щоденної експлуатації, висока стійкість забарвлення, яка дозволяє поєднувати в одній моделі уніформи різноманітні кольори і гарантувати відсутність змиву кольору і переходу кольору однієї тканини на іншу тканину, і крім цього гарантувати, що уніформа не втратить колір після багаторазових прань,
 • повна відсутність пілінгуемості (немає так званих катишків),
 • відсутність усадки,
 • знижене зминання тканини,
 • високі характеристики на розрив, стирання і розтягування.

Весь наш кухарський одяг та одяг для офіціантів виготовлений з екологічно чистих матеріалів, що володіють гарантованими незмінно високими якісними показниками. Наша форма для HoReCa легка як в машинному, так і в ручному пранні, легко прасується і не мнеться протягом робочого дня. При цьому оптимальним терміном експлуатації уніформи нашого виробництва в режимі щоденної експлуатації ми вважаємо 18 місяців (якщо носити цю форму ЩОДНЯ).

Основний асортимент тканин для уніформи

1.Тканини саржевого плетіння, так звані діагональ (це назви по виду плетіння тканин). Носять внутрішню назву трмед, що походить від назви артикулу у виробників. Найчастіше саме з цієї тканини шиють кухарський одяг.

Відмінні властивості та характеристики цієї лінійки тканин:

Тканини щільністю 190-240 г / м, Тканина представлена в широкій колірній гамі в постійно наявних на складі кольорах (вивчити каталоги тканин).

Відрізняється високою гігроскопічністю, міцністю, всіма якостями, описаними в попередніх абзацах.

Тканина не має тефлонової масло-водовідштовхувальної пропитки, але має більшу, ніж тефлонові тканини гігроскопічність. Для кухарського одягу дуже важливо мати високу повітропроникність і гігроскопічність, тому ця серія краще, ніж серія тефлон.

2.Тканини серії тефлон. Ця тканина чудово підходить для пошиття фартухів, корсетів, жилетів.

Тканини щільністю 220 г / м, найчастіше саме з цієї тканини шиють кухарський одяг.

Тканина представлена в наступних базових кольорах: чорний, коричневий, бежевий, червоний, білий, темно зелений, сірий.

Відрізняється високою міцністю, а також всіма якостями, описаними в попередніх абзацах.

Тканина має тефлонову масло-водовідштовхувальну пропитку, але відрізняється меншою ніж трмед гігроскопічністю. Для фартуха офіціанта важливіше масло-водовідштовхувальна пропитка, гігроскопічність не так важлива, саме тому найчастіше фартухи шиють з цієї тканини.

3.Тканини полегшеної щільності, сорочкові тканини. З цих тканин часто шиють сорочки, форму для техперсоналу, а також кухарську форму в літній період. Це добре підійде для тих кухарів, у яких на кухні жарко.

Тканини щільністю 120-140 г / м, Тканина представлена в широкій колірній гамі в постійно наявних на складі кольорах (вивчити каталоги тканин).

Відрізняється високою гігроскопічністю, міцністю, всіма якостями, описаними в попередніх абзацах.

Тканина не має тефлонового масло-водовідштовхувальної пропитки, тонша, ніж саржа і тефлон, але при цьому не менш міцна.

4.Також можна шити фартухи з тканин серії ЛД. Шити кухарську форму з тканин серії ЛД не рекомендується (низька гігроскопічність).

Обов’язково для менеджера з продажу, вивчити каталоги тканин і готові зразки уніформи, скласти чітке уявлення про всі види наявних тканин.

Які тканини для уніформи використовує HMDesign?

Для виробництва форми для кухарів, офіціантів та інших представників сфери обслуговування компанія HMDesign використовує найкращі зразки тканин від європейських виробників. Ми співпрацюємо з італійськими, голландськими, турецькими компаніями. Завдяки нашим партнерам ми отримуємо бездоганну «основу»  для створення форми для офіціанту ресторану, кухарів, барменів, для якої притаманні такі характеристики, як:

 • висока гігроскопічність;
 • гіппоалергенність;
 • практичність;
 • відсутність плінгуємості (появі катишків на поверхні форми);
 • нульова усадка;
 • стійкість до розтягування.

Всі елементи уніформи для кухарів, офіціантів, барменів виготовлені із екологічно чистих матеріалів, які не подразнюють шкіру та не провокують алергічних реакцій.

Серед переваг форми від HMDesign – тривалий термін експлуатації. Форма зберігає бездоганний вигляд і якість протягом 18 місяців при щоденному використанні.

Основний асортимент тканин для уніформи від HMDesign

 Трмед. Найбільш популярний вид тканини, який використовується для створення стильної та якісної уніформи для працівників ресторації так звана «діагональ» (внутрішня назва – трмед).

Ця тканина ідеально підходить для створення стильної та практичної уніформи, оскільки для неї притаманні такі риси, як:

 • висока щільність: 190-240г/м;
 • різноманітна кольорова гама;
 • гігроскопічність;
 • міцність.

Також цей матеріал чудово пропускає повітря, забезпечуючи зручність та комфорт під час тривалих робочих змін.

Тефлон. Ця тканина вважається кращою «основою» для створення фартухів, корсетів, жилетів. Її щільність складає 220г/м, у неї висока міцність, наявна водовідштовхувальна пропитка, завдяки якій одяг офіціантів залишається охайним протягом тривалого часу.

Ця тканина представлена у базових кольорах: чорному, коричневому, червоному, білому, темно-зеленому, сірому.

Сорочкові тканини. Цей легкий та приємний на дотик матеріал підходить для створення форми для кухарів, офіціантів, барменів, яку вони використовують в літню пору. Її щільність складає 120-140 г/м, вона – гігроскопічна, міцна, має неперевершену якість.

Серія ЛД. Ця тканина ідеально підходить для створення стильних та яскравих фартухів, але для підготовки кухарської форми ЛД серія не підійде, оскільки у неї низька гігроскопічність.

Якщо ви хочете швидко знайти якісні та яскраві зразки тканин для створення уніформи для працівників вашого закладу, зателефонуйте менеджерам HMDesign. Вони чудовоо розуміється на фактурах та характеристиках тканин і зможуть підібрати оптимальне рішення для вас.